Vjen kjo bombë seksi. Kqyreni

Kohët e fundit kanë qenë të trazueme për të.

Doket se jeta nuk mori për mirë për kangëtaren dhe modelen Tulisa Contostavlos, që kur u shpall Femna ma Seksi në Botë nga revista FHM.

Megjithatë, tashma duket se ajo po e merr veten.

27-vjeçarja u fotografu teksa pushon në Dubai.

 

3-tulisa

 

4-tulisa

 

5-tulisaa

 

6-tulisaa

Shperndaje në: