Vlora Çitaku në ballinën e revistës së njohun amerikane (Foto)

Vlora Çitaku asht ambasadore e Kosovës në Shtetet e Bashkueme të Amerikës.

“Jam e nderueme që këtë vit revista ‘Jeta në Washington’ të përzgjedh ambasadoren e Kosovës për ballinën e saj”, ka shkrue ndër të tjera Çitaku.

Kjo e fundit shihet me nji këmishë dhe nji palë xhinse të bardha derisa pushton ballinën e revistës amerikane.

14441225-10153820072972414-6181467831186360799-n

Shperndaje në: