Xherdanit ja humbë mendjen kjo femën e bukur!

I zhgënjyem për eliminimin e Zvicres, por mbasi la nji gjurmë të pashlyeshme në Euro 2016 të Francës me shënimin e atij super-golli, i cili ka me u fitë në historinë e lojës së futbollit, tash asht fiks koha për relaks për kosovarin me pasaportë zvicrane Xherdan Shaqiri.

Ylli i i Zvicres së bashku me futbollistin e kombëtares shqiptare, Amir Abrashin, kanë zgjedhë pllazhet spanjolle të Ibizzas, ku edhe atje nuk po mundet me ju largue topit.

Nga fotografitë që po qarkullojnë në internet, doket tashma se Xherdani ka lanë mbas humbjen dhe po kqyrë diçka tjetër.