Zaimina dhe Françeska i rritin temperaturat në Dubai (Foto +16)

Shoqet e reja mes çikave të showbizz’it, kangëtarja Zaimina Vasjari dhe ish-banorja e “Big Brother”, Françeska Jaçe, kanë shkue së bashku drejt destinacionit ma të përfolun për udhëtimet e çikave VIP, Dubain.

Ato kanë planifikue nji udhëtim të shtrejtë larg Shqipnisë, pikërisht në këtë periudhë vjeshte, për të provue dhe njiherë pllazhen dhe temperaturat e nalta, tue shijue pushime luksoze.

Shperndaje në: