Zbulohen detajet e dasmës se Mehmet Kosovës. Qe sa do kushtojë!

kenanii

Mbi 300 persona do të jenë të pranishëm ne dasmën e “Mehmet Kosovës”, sikundër e njohim me këtë emën nga telenovela.

Edhe pak javë kane mbet nga kunorëzimi i dashnisë së tyne.

Burimet pranë çiftit kanë thanë për “Hurriyet” se në ceremoninë e tyne do të jenë mbi 300 persona, dhe shifra totale e kësaj dasme do të jetë 80 mijë euro.

Raportohet se çifti i njohun Kenan Imirzalioglu dhe Sinem Kobal prej javësh kanë nis përgaditjet e ceremonisë së tyne martesore.

Ylli i kinematografisë turke dhe aktorja 28 vjeçare do të kunorezojnë lidhjen e tyne disa vjeçare me 24 Maj, në nji nga vendet ma turistike të Turqisë.

Shperndaje në: