Zoja me mjekër nuk rruhet qe 26 vjet: Ndihem…

Nji zojë me mjekër, që ka heqë dorë nga brisku për me i rritë kimet e ftyres, thotë se nuk asht ndje kurrë ma seksi.

Rose Geil, 39 vjeç, nisi me u rrue kur ishte 13 vjeç, mbasi vuni re se kishte shumë kime.

Mbas disa vite tue heqë mjekrën, ajo u dorëzue dhe vendosi mos me u rruejtë ma.

“Mjekra më ka ba me pasë ma shumë besim te vetja. Ndihem mirë me mjekrën time. Nuk jam ndie kurrë ma e bukur”.

Ajo thotë se familja e ka mirëkuptue, edhe pse ka ba përpjekje që me gjetë nji ilaç për problemin e saj.

6-46

 

Shperndaje në: