Zor se keni me pa nji femën ma seksi n’pllazh

Nji ishull me dy male.

Kështu e cilëson gazeta Bild.

Modelja dhe DJ, Sophia Wollersheim po pushon në Mallorca.

Fansat e saj kanë me u gëzue nga këto pamje.

1-70 3-72 7-68 8-67

Shperndaje në: