Zor se keni pa shoqe ma të bukura se këto dy çika nga Shqipnia

Fibi dhe Eva janë dy kangëtare nga Shqipnia, ato kohët e fundit janë ba sensacion me fotot seksi që postojnë në rrejtet sociale.

Si Fibi, po ashtu edhe Eva jetojnë dhe veprojnë në Zvicër, njana bionde tjetra zeshkane, pothuejse po tranojnë çdo gja para vetës.

Simbas ndjeksëve në Instagram dy çikat llogariten si dy shoqet ma seksi të estrades.

Na ndiqni sonte ne oren 22:00 ne emisionin "OKTAPOD" ne VISION+ Eva& Fibi

A post shared by 🔷Daniela Kamberi (FIBI)🔹 (@fibiofficial) on

#goals❤️#bestfriendgoals

A post shared by 🔷Daniela Kamberi (FIBI)🔹 (@fibiofficial) on

❤️❤️ #bestfriendgoals

A post shared by 🔷Daniela Kamberi (FIBI)🔹 (@fibiofficial) on