Zvicra humbi, por sytë i kishin tanë, jo te Xhemajli, por te…grueja e tij!

Grueja e Blerim Xhemajlit, mesfushorit shqiptar të Zvicres, ka tërhekë sërish vëmendjen e fotografëve në ndeshjen Zvicër – Poloni.

Ajo qendronte në tribuna bashkë me djalin, Luanin, dhe kjo nuk ju ka ikë fotografëve të shumtë.

erjona erjona-1 erjona-3-580x358 erjona-4

Shperndaje në: