Zyrtare: Rita s’asht ma pjesë së jurisë në X Factor

Kangëtarja kosovare, Rita Ora u largue nga juria e X Factor vetëm mbas nji edicioni si anëtare e jurisë.

Thuhet se Rita i kishte prish raportet së fundi me drejtuesin e X Factor, Simon Cowell, dhe kjo u ba arsye e ndamjes së saj mbas nji viti me jurinë e këtij evenimenti.

rita rita1

Shperndaje në: