​Ky asht urimi i Edi Rames për Kosovën!

eddddi

Edi Rama i asht gëzue lajmit të pranimit të Kosovës n’UEFA.

Kryeministri i Shqipnisë, Edi Rama i asht gëzue pranimit të Kosovës n’UEFA, ku ka urue të gjithë që punuen për këtë arritje të madhe.

K❤️sova ne UEFA! Urime vellazerore dhe nje Big ???????????? Like gjithe atyre qe punuan per kete arritje kaq te rendesishme ‪#‎ForcaKosove‬

Shperndaje në: