​Ministri i ri i Arsimit sot merr detyrën

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami, sot ka me ja dorëzue detyrën ministrit të ri, Shyqeri Bytyqit.

Kështu ka ba të ditun MASHT’i në nji njoftim për media, ku ka njoftue se mbas ceremonisë së dorëzim-pranimit të detyrës së Ministrit të Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Bajrami dhe Bytyqi kanë me mbajtë konferencë për media.

Shperndaje në: