Opozita ja nis me u ba gati per 26 Mars

Tue u ba gati për protestën e 26 Marsit, partitë opozitare kanë ftue nji tubim mobilizues për datën 19 Mars, si thuhet në nji ‘event’ të krijuem në Facebook, për me u ba pjesë e shumicës që ka me prue ndryshimin.

Opozita paralajmëron se beteja e saj vazhdon me protestën gjithëpopullore që kulmon me 16 Mars, për me kundërshtue Asociacionin e komunave serbe dhe Demarkacionin.

Shperndaje në: