9 kandidatët e parë në listën e PDK’s

PDK

PDK tashma e ka hartue listën e kandidatëve për deputetë në koalicion me AAK dhe Nismën.

Lajmi.net nga burimet e veta mbrenda partisë ka arritë me i sigurue disa nga emnat e PDK që do kandidojnë për deputetë në koalicionin PDK-AAK-Nisma.

Qe emnat:

Kadri Veseli,
Enver Hoxhaj,
Hajredin Kuçi,
Memli Krasniqi,
Xhavit Haliti,
Zenun Pajaziti,
Kurtan Kajtazi,
Safete Hadergjonaj,
Elmi Reçica

Shperndaje në: