A e dini kush i jep llogari Kryeministrit Isa Mustafa?

Drejtori i Lëvizjes Fol, Petrit Zogaj, ka theksue se llogari askush nuk i jep Kryeministrit Mustafa!

Ai në nji shenim në Facebook ka theksue se ministri Maric dhe kolegët e tij serb i japin llogari Vucic’it, Agani po i jep Zotit, Ministrat e PDK’s, partisë dhe bizniseve të tyne, derisa ministrat e LDK’s i japin llogari Lutfi Hazirit e Agim Veliut.

Ndërkaq, simbas tij, Isa Mustafa i jep llogari biznisit të djemve të tij.

Ky asht postimi i Zogajt:

Kush i jep llogari KM Mustafes?

Jevtiq, Mariq dhe koleget e tij I japin llogari Vucicit,
Agani po I jep llogari Zotit,
Ministrat e PDK-se I japin llogari parties se tyre dhe bizneseve te tyre,
Disa ministra te LDK-se I japin llogari Veliut e Hazirit.
Vet Mustafa I jep llogari biznesit te djemve te tij

 

petritzogajj

Shperndaje në: