A i jep fund marrëveshjes LDK-Vetëvendosje ky shkrim i Rexhep Selimit? (foto)

Rexhep Selimi, njeriu që sot u përmend disa herë si “bllokues” i marrëveshjes ndërmjet LDK dhe Vetëvendosjes, asht paraqitë në Facebook.

“Burimet anonime nuk janë burime! “Burimet” sot m’kanë pasur në fokus. Por ne jemi këtu. LËVIZJA VETËVENDOSJE! E fortë drejtë 11 Qershorit”, ka shkrue Selimi në Facebook.

Nji qëndrim i tillë duket se i jep fund nji marrëveshjeje të mundshme ndërmjet LDK dhe VV për zgjedhjet e 11 Qershorit, ku VV’ja do shkrihej në listën zgjedhore LDK-AKR.

rehxa

Shperndaje në: