ABBA janë ribashkue mbas 30 vjete!

abba-ribashkimi

4 anetaret e grupit te mrekullueshem te viteve 70’ta, ABBA jane ribashkue per me hape festivalin “Mamma Mia” ne Stockholm.

abba-reunion

Gjatë fundjavës, Agnetha Faltskog, Bjorn Ulvaeus, Benny Andersson dhe Anni-Frid Lyngstad përsëri u ribashkuen, këtë herë për me performue si ABBA për herë të parë mbas 30 vjete, transmeton Rrokum.TV.

abba

Dy foto nga kjo performance jane shpernda ne internet sot, por ende nuk ka ndonji video te paraqitjes se tyne.

Paraqitja e fundit e tyne si grup ka qene ne vitin 1986. /Rrokum.TV

Shperndaje në: