Akademik Daci: Për herë të parë në jetën time, ky politikan ma ka sha nanën

Akademik Nexhat Daci thote se qysh ne seancen e pare si kryetar Kuvendi asht kercenue ne parlament dhe i asht sha nana nga Hashim Thaci, presidenti aktual.

“Une jam rrite pa prinde dhe per here te pare me asht sha nana nga Hashim Thaçi, ne seancen e pare te Kuvendit te Kosoves”, rrefen Daci.

 

 

Shperndaje në: