Akcion i madh policor, kend po e ndjek policia!

Policia e Kosovës asht tue ndërmarrë nji aksion ndaj krimit të organizuem në krejt Kosovën.

Departamentit Kundër Krimit të Organizuem në Policinë e Kosovës që nga mëngjesi asht tue zhvillue nji operacion bastisjesh në 50 lokacione të ndryshme në gjithë Kosovën për me parandalue krimin e organizuem dhe kontrabandimin e mallnave.

Daut Hoxha, zadhanës i Policisë së Kosovës ka konfirmue për Express akcionin policor tue shtue se asht tue u ba në bashkëpunim me ATK’n, Doganën e Kosovës dhe Inspektoratin e MTI’s.

Shperndaje në: