Aksident i randë në magjistralen Ferizaj-Kaçanik

Para pak minutave ka ndodhë nji aksident në magjistralen Ferizaj-Kaçanik, përkatësisht te vendi i quejtun “Varrezat e Dëshmorëve”.

Aksidenti ka ndodhë ndërmjet nji kamioni dhe nji kerri për bartjen e mallnave.

Deri në këto momente nuk ka raportime për viktima eventuale.

14680612_1504011116292461_7105408735805439362_n

 

Shperndaje në: