Aksident i randë në Vushtrri, lëndohen 5 persona

Aksidenti

Nji aksidenti i randë trafiku ka ndodhë në katundin Samadrexhë të Vushtrrisë, ku nji automjet Taxi ka goditë nga mbrapa nji qerre me kali.

Veriu.info mëson se lëndime të mëdha kanë marrë taksisti me tre pasagjerët, si dhe drejtuesi i qerres së kuajve.