Aksident i randë, vdes nji person e nji tjetër asht në gjendje të randë!

Nji aksident trafiku me fatalitet ka ndodhë në mbasditen e së Ejtes në rrugën Skenderaj-Drenas.

Nji veturë e tipit “Mercedes” asht ndesh me nji kamion në fshatin Polluzhë të Drenasit,  ku si pasojë ka vdekë nji person dhe nji tjetër asht në gjendje të randë, raporton RROKUM.TV.

Si pasojë e këtij aksidenti u shkaktue nji kolonë e gjatë në komunikacion.

 

aksidentiii

 

Shperndaje në: