Aksident me fatalitet në rrugën Gjakovë-Prishtinë (foto)

Ne katundin Malsor, ne rrugen Gjakovë-Prishtinë ka ndodhë nji aksident i rande komunikacioni.

Si pasoje, dyshohet per nji te vdekun dhe rreth 5-6 te lenduem, raporton Rrokum.TV

Keto jane pamjet nga aksidenti.