Aksident trafiku në Klinë, vdes nji person

Ilustrim

Zadhanësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj ka konfirmue për “Indeksonline” rastin e aksidentit qe ka ndodhë në Klinë.

Ai ka tregue se nji person ka mbet i vdekun ndërsa nji tjeter asht lendue randë.

“Informatat e para qe kemi pranue, mbas arritjes në vendin e ngjarjes nga Njisitet e Policisë, se nji person ka humb jetën dhe tjetri asht lendue randë”, ka tregue ai.

 

Shperndaje në: