Aksident zingjiror në rrugën e Veternikut

Nji aksident zingjiror ka ndodhe ne rrugen e Veternikut tue i perfshi 4 kerre ne kete aksident.

Ekipi i televizionit Rrokum.TV ka qene ne vendin e ngjarjes dhe ka xhirue vendin ku asht ba aksidenti, ku shihen edhe damet qe kane pesue kerret.

Fatmiresisht, nuk ka te vdekun ose te lenduem rande.

Aksidenti ka ndodhe ne oren 12:25.

Shperndaje në: