Ambasadori Amerikan viziton KQZ’n (video)

Ambasadori i SHBA’ve në Kosovë, Greg Delawie po viziton KQZ’n.

Gjatë ditës KZQ’n e ka vizitue edhe përfaqësuesja e Zyrës së Bashkimit Europian në Kosovë, Natalia Apostolova, e cila u ka ba thirrje të gjithë liderëve politikë për me sigurue se zgjedhjet dhe kampanjat zgjedhore kanë me u kry në përputhje me standardet politike, si dhe me sigurue që në lista me u vendos kandidatet për me përmbushë standardet ma të nalta të zyrtarëve publik.

 

Shperndaje në: