Ambasadori Avni Spahiu konfirmon vdekjen e Bajram Rexhepit

Vdekja e ish kryeministrit, Bajram Rexhepi, asht konfirmue për Indeksonline edhe nga ambasadori i Kosovës në Turqi, Avni Spahiu.

Ai ka thanë se ka pasë nji komunikim me spitalin ku ka qëndrue Rexhepi dhe asht njoftue për vdekjen e ish kryeministrit.