Andy Murray e ‘then’ Novak Djokovic

Teniseri ma i mire i Britanise, Andy Murray, feston mbas fitores ndaj teniserit No1 ne bote, kosovarit Novak Djokovic, 6-3, 6-3 ne seta, ne finalen e Italian Open.

Djokovic e ka lute ne disa raste gjyqtarin Damian Steiner prej Argjentine, me suspendue per pese minuta lojen, sa me pastrue terenin ku ai pretendonte se po rrshet.

Mirepo, kjo nuk ndodhi.

Andy Murray e mund Novak Djokovic dhe e pengon me fitue  Rome Masters.

Shperndaje në: