Anton Quni rrefen raportet me familjen Haklaj (Video)

Anton Quni ka vazhdue rrefimin e tij ne Rrokum Roll edhe per ballafaqimin me familjen Haklaj dhe Jaho Salihaj.

Per me shume shihne videon.

 

Shperndaje në: