Rrefehen Arian Çani dhe Elita Rudi para Kastro Zizos n’Rrokum Night!

Ne emisionin e 14’te Rrokum Night te Televizionit Rrokum, te ftuem te Kastro Zizos jane moderatori i famshem Arian Çani dhe moderatorja Elita Rudi.

Te trete ‘luftojne’ se kush duhet me moderue Rrokum Night!

E Shtune, n’oren 20:00h.

Reprizat:

E Shtune ne 23:00h dhe e Diell ne 23:00h.

 

Shperndaje në: