Arrestohen dy persona në Gjilan

Patrulla policore gjatë patrullimit ka hasë në dy persona të dyshuem mashkuj në Gjilan, tue tentue me hapë me forcë derën e lokalit (dyqanit) dhe posa kanë vërejtë ata kanë tentue me ikë, por që asht arritë me u arrestue.

Me vendim të prokurorit, të dyshuemit mbas intervistimit janë lirue në procedurë të rregullt, thuhet në raportin e policisë