Arrestohet lideri i VV’s Visar Ymeri

Mëngjesin e sotëm policia ka shkue në banesën ku jeton kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri dhe e ka arrestue atë.

 

Gazeta Express ka siguru pamjet e arrestimit të tij nga nji qytetar.


Arrestohet Visar Ymeri by GazetaExpress

Shperndaje në: