Arrestohet Shqipe Pantina

Deputetja e VV’s, Shqipe Pantina, ka dështue me hedh gazin lotsjellës në seancën për zgjedhjen e Presidentit.
Ajo asht kap nga Policia e Kosovës dhe u largue me dhunë nga salla e Kuvendit. E derisa provonte me ikë nga policia, ajo u kap dhe u arrestue.

Shperndaje në: