Arrihet marrëveshja mes PAN’it e AKR’s?

Sapo asht arritë marrëveshja e koalicionit në mes të PAN’it dhe Aleancës Kosova e Re.

Burime të Radiotelevizionit të Kosovës, kanë ba të ditun se para pak çastesh asht arritë kjo marrëveshje.

Siç raporton RTK, vazhdimi i seancës konstituive të Kuvendit të Kosovës ka me mujt me u mbajtë të Ejten ose të Premten.

Shperndaje në: