Bekim Jasharin po e mbështet PDK’ja, me marrë Skenderajn

Bekim Jashari, kandidat i pamvarun për postin e të parit të Skenderajt, përveç përkrahjes zyrtare që ka marrë nga PDK’ja, duket se me ta po zhvillon edhe takime në këtë kohë fushate.

Në këtë fotografi të shpërndame në rrjete sociale shihet Jashari me deputetin nga radhët e PDK, Bekim Haxhiun, si dhe Nuredin Lushtakun, i cili ishte përfolë për kandidat të Skenderajt nga partia e Kadri Veselit, para se kjo të tërhiqej krejtësisht nga gara në nji nga vendet e njoftuna si bastion i kësaj partie.

Shperndaje në: