Beyonce del me LEMONADE!

Ma n’fund, ashtu si u prit, BEYONCÉ duel me albumin e saj te fundit LEMONADE.

12 kanget e albumit, sapo u shfaqen ekskluzivisht ne servisin muzikor Tidal – ato e ban kete web faqe me u ngadalsue nga krejt ata qe deshten me i ndigjue kanget.

LEMONADE hapet me kangen gospel ‘Pray You Catch Me’ dhe mbyllet me ‘Formation’.

Shperndaje në: