Beyonce dhe Jay-Z blejnë shtëpi multimiliondollarëshe (foto)

Cifti me fame botnore Beyonce dhe Jay-Z blejne shtepi superluksoze 90 milione dollareshe ne Bel-Air, Kaliforni.

Simbas burimeve te Los AngelesTimes, shtepia ka rreth 3 mije metra n’katrore dhe asht e ndertume ne 6 struktura te ndame, 4 bazena, fushe e basketbollit, spa, dhe oborr prej rreth 900 metra katrore.

Prandaj per  femijet e ciftit Blue Ivy, 5 vjecare dhe binjaket 2 muejsh Sir dhe Rumi kane mjaft hapesine per me luejt.