Blendi Fevziu: Ilir Meta zgjedhet president me 2017

Gazetari dhe moderatori Blendi Fevziu mendon se Ilir Meta do të jetë presidenti i ardhshëm i Shqipnisë, që do të zgjidhet në vitin 2017.

 
Gjatë nji interviste dhanë për gazetarin Çim Peka n’emisionin “FAKT” në SYRI.net, Fevziu thotë se kjo asht pjesë e marrëveshjes qeverisëse.

Gjithashtu, Fevziu ka nji mendim të tij edhe për Ben Blushin dhe përplasjet e tij mbrenda PS.

Për intervistën e Ardit Gjebreas me Marjan Rrokun dhe për intervistat e tij me Ramiz Alinë.