Blerand Stavileci flet për herë të parë mbas sulmit ndaj grues (foto)

Grueja e ministrit në detyrë nga radhët e PDK’s, Blerand Stavilecit, asht sulmue fizikisht nga dy persona ende të panjoftun, të Hanën në lagjen Veternik të Prishtinës.

Stavileci ka publikue në llogarinë e tij në Facebook nji fotografi me çikën e tyne tue thanë se asgja nuk i ndalë dhe frik kanë me qenë edhe pranë Vitores.

“Dita e parë në shkollë. Asgjë nuk na ndalë. Nuk jemi vetëm. Së shpejti me mamin këtu”– ka shkrue Stavileci në Facebook.