Çka thonë mediat serbe për veshjen e Edi Ramës!

Prej vitesh ai njihet për mënyrën e veçantë në veshje.

Për këtë të fundit asht diskutue nga mediat serbe mbas shfaqjes në Forumin për Sigurinë në Beograd ku prezent ishte edhe homologu serb Aleksandar Vucic, Rama.

Gjaja e parë që ra në sy ishin kepucët që kishte zgjedh.

Edhe pse i veshun me kostum, Rama poshtë kishte mbath atlete në vend të këpucëve serioze, madje ato ishin dhe me thembër të bardhë.

Mjaft vëmendje ka tërheq edhe kravata që kishte zgjedh në këtë takim më lule dhe ngjyra.

 

2-rama

 

1-rama

Shperndaje në: