Daci kallxon pse askush prej LDK’s s’ka guxue me kandidue në zgjedhjet e para mbas lufte

LDK

Nexhat Daci, akademik, ka thane se “Ne zgjedhjet e para askush prej LDK’s nuk ka guxue me kandidue per kryetar te Prishtines, sepse kishte kercenime, ndersa une kam pranue dhe ju kam ba balle kercenimeve, tue thane se une kam me i fitue zgjedhjet”. /Rrokum.TV

Emisionin e plote mundeni me pa ne linkun poshte: