Debat i ashpër n’Kuvend në mes të Fisnik Ismailit e Shaip Mujës

Debati asht tensionue në mes deputetit të VV’s Finsik Ismailit dhe atij të PDK’s, Shaip Muja.

Ismaili e ka akuzue Mujën se asht marrë me transplante organesh, tue thanë se duhet me u ruejt nga Muja, sepse mundet me ja marrë veshkën.

“Duhna me rujt veshkën tem se po më nxen diku naj qosh e po ma merr”, ka thanë Ismaili.

Ndërsa, Muja ka thanë se ‘Ismaili asht spiun që në të asht bazue edhe Dick Marty që e ka hartue raportin’.

Shperndaje në: