Deklarata e Jakup Krasniqit mbas koalicionit me PDK’n

Jakup Krasniqi nga NISMA për Kosovë mbas nënshkrimit të koalicionit ndërmjet PDK’s, AAK’s e NISMA’s, ka thanë se këtij të fundit i ndihmoi koalicioni i arritun dje mbasdite nga LDK dhe AKR.

“Nuk kam koment! Veçse koalicioni i mbasdites e ndihmoj koalicionin e fundit”, ka thanë Krasniqi.

Shperndaje në: