Deklarata e Mustafës për koalicionin me AKR’n

Kryeministri në largim, Isa Mustafa, ka thanë se LDK asht në bisedime edhe me parti të tjera.

Në konferencën ku e zyrtarizoi koalicionin me partinë “Alternativa”, ai ka folë edhe për mundësinë e koalicionit me AKR.

“Asht e vërtetë qe shohim rrugë të përbashkët edhe me AKR’n. Ka pasë bisedime dhe kemi me kqyrë deri sot në mesnatë se çka ka me ndodhë”, ka thanë Mustafa.

Shperndaje në: