Del edhe video: Dacic kërkon autograf prej Trump apo…? (video)

Vetëm pak kohë para fillimit të mbledhjes së Këshillit të Sigurimit, ka qenë ministri i Jashtëm serb, Ivica Dacic, ai që i asht afrue presidentit amerikan, Donald Trump, tue i tregue disa letra.

Dhe, qysh edhe mundej me u pritë, shkruejnë mediet serbe, shumë njerëz janë ba kurreshtarë me dijtë se për çka bahej fjalë.

Ndërkohë, janë publikue edhe pamjet e kësaj ngjarje, moment i cili edhe ma tej mbetet nji “mister”.

Lexo edhe:

Shihni çka i bajnë mediat serbe fotos ku Dacic kërkon autograf prej Trump’it (foto)

Shperndaje në: