Deputetet shqiptare harrojne parlamentin, me vrap kqyrin videoskandalin e Xhelilit!

 

Të gjithë deputetët kqyrin me kureshtje videon e skandalit të kreut të Dibrës

 

Deputetët e të gjitha grupeve paralamentare i harrojne diskutimet në parlament dhe kanë vërshue me i hape celularët për me pa videon e skandalit seksual të kryetarit të Bashkisë së Dibrës, Shukri Xhelili, që po transmetohej në atë kohë në emisionin “Të pakespozuarit” të Ylli Rakipit në Ora News. Kjo video, ku Xhelili shihet tue kërkue favore seksuale në këmbim të vendit te punse, ka shkaktue mjaft reagime edhe mes deputetëve.

 

Shperndaje në: