Deputeti i Shqipnisë aksidentohet randë me kerr, kjo asht gjendja e tij (foto)

Deputeti ende ne detyrë i Kuvendit te Shqipnisë, Eduart Ndocaj, i ka pshtue për mrekulli nji aksidenti shumë të rrezikshëm që ka ndodhë në Parma te Italisë.

Ai ka postue në rrjetet sociale fotot nga aksidenti dhe gjendjen e tij i shtruem në spital.

Statusi i tij ne rrjetet sociale:

Te dashur miq,

Falenderoj Zotin qe kam shpetuar nga nje aksident shume i
rrezikshem. Ne austraden per Parma jam perplasur duke u rrokullisur
disa here me makine e as vete e kuptoj se si kam shpetuar. Falenderoj
Zotin per kete! Kjo eshte gjendja e makines pas aksidenti!
Tani jam mire dhe ju pershendes te gjitheve!20638795-1722168344744047-7003715176716118594-n 20664141-1722168381410710-722839685762758693-n 20728327-1722168284744053-9083034301027105949-n