Dukagjin Gorani pin kafe me Ymerin e Kurtin e VV’s

Sociologu dhe analisti, Dukagjin Gorani për të cilin shpesh herë asht shkru në media për aderim të mundshëm në Lëvizjen Vetëvendosje, e ka mohu gjithmonë nji gja të tillë, shkruen Indeksonline.

 
Mirëpo ai sot asht pa tue pi kafe në nji kafiteri në Prishtinë me liderin e Vetëvendosjes, Visar Ymeri dhe deputetin Albin Kurti.

 

Nuk dihet se për çfarë kanë bisedu këta tre, mirëpo nuk asht hera e parë që Dukagjin Gorani asht përfol se do t’i bashkëngjitet Lëvizjes Vetëvendosje, por ky i fundit e ka mohu.

 

Shperndaje në: