Edhe ky ish-gazetar pritet me ju bashkue AAK’s (foto)

Ish- gazetari dhe ish-këshilltari i Presidentes Atifete Jahjaga, Arbër Vllahiu i asht bashkue Aleancës për Ardhmëninë e Kosovës.

Zyrtarizimi i tij ka me u ba në selinë qendrore të AAK’s, në nji konferencë për media, ku ka me folë edhe Kryetari i kësaj partie Ramush Haradinaj.

Dje lajmi.net ka kontaktue me Vllahiun, i cili tha se nuk ishte në dijeni se për çfarë bashkimi asht fjala, ndërsa sot ‘krejt papritun’ aderon në AAK.

 

arberi

 

Shperndaje në: