Edhe pak mbyllen vendvotimet në Florida dhe Carolina’n Veriore

Ne oren 01:00 simbas kohes sone priten me u mbylle vendvotimet ne Florida dhe Carolina’n Veriore.

Florida thuhet se asht percaktuese per fatin e fituesit te pergjitshem te zgjedhjeve ne SHBA.

Shperndaje në: